evolve-hostingsk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
evolve-hostingsk

Vítajte na našom fórume pre náš web!


You are not connected. Please login or register

[Čo si vybrať] Steam verzia VS. NonSteam verzia

Goto down  Správa [Strana 1 z 1]

MajorGames4

MajorGames4
Vedenie Evolve-HostingSK
Vedenie Evolve-HostingSK

Veľa ľudí sa nevie rozhodnúť či si vybrať Steam alebo NS verziu Counter-Strike 1.6. Preto si tu napíšeme výhody a nevýhody oboch verzií. A uľahčí vám to tak aj výber.

>CS 1.6 STEAM<
(Výhody)

- Originálna hra
- Málo cheaterov (takže už nebudete mať nervy, keď vás niekto dá dole cez stenu Smile)))
- Vždy aktuálna verzia
- Diakritika
- "Automatické optimalizovanie" - s týmto mám vlastné skúsenosti. Keď som mal NS, a vystrelil som, tak sa to vždy lagovalo. Na Steam verzií ide všetko plynulo, nič nelaguje aj keď mám slabý signál Wi-Fi.
- Môžete hrať na úplne všetkých Serveroch
- Ak máte radi hru v okne, ako napr. ja Very Happy, tak po nastavení aby sa vám hra dala do okna si môžete nastaviť aj veľkosť okna. NS toto neumožňuje.
- Nižšia záťaž pre váš PC - Neviem ako vy, ale ja keď som hral na NS, tak sa na mojom procesore dalo doslova grilovať. Teraz mám Steam verziu, a procesor je krásne chladný - nezaťažuje sa toľko.
- Komunikácia - Môžete si písať s kamarátmi, bez toho aby ste museli ísť na plochu (Shift + TAB)
- A plno ďalších výhod

(Nevýhody)

Tak čo sa týka nevýhod, nepoznám žiadne. Ja som plne spokojný. Opäť to ale záleží na danému hráčovi, niekomu viac vyhovuje NS, niekomu zasa Steam verzia.

>CS 1.6 NS (NonSteam)<
(Výhody)

- Zadarmo
- Pre cheaterov ideálne

(Nevýhody)
Pravý opak CS 1.6 STEAM výhod.

https://evolve-hostsk.slovakforum.net

Návrat hore  Správa [Strana 1 z 1]

Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.